אינסטלטור פתח תקווה

אינסטלטור בפתח תקווה

תקלות במערכות  האינסטלציה קורות כל הזמן ובדיוק בשביל זה צריך אינסטלטור בפתח תקווה. הסיבות לכך מגוונות. לעיתים, זה בלאי טבעי של צנרת, יש מקרים של חבלות, תאונות וכדומה. לפעמים הן נובעות מפגיעות שנעשות שלא במכוון בעת קידוח בקירות וכיוצא בזה. בפתח תקווה יש בתים ישנים מאוד בהם כל מערכות המים  הנמצאת מתחת לרצפות ובקירות הינן רקובות, והכול עניין של זמן עד שלחץ  המים יגרום לסדקים וחורים שמתרחבים. בעיות אחרות הן סתימות שנוצרות כתוצאה מחדירת שורשים לצנרת או מחדירת גופים זרים דרך האסלות. נועם אינסטלטור שפועל בפתח תקווה מטפל בבעיות אלו ומבצע שורה ארוכה ונוספת של טיפולים ותיקונים. השירות ניתן לאורך  מרבית שעות  היממה. במקרים דחופים, יגיע אינסטלטור בפתח תקווה עם  ניידת השירות לאבחון התקלה ולטיפול בה.

איתור ותיקון נזילות

פיצוץ מים קורה, לרוב, בצנרת הנמצאת בקירות או מתחת לריצוף. יש צורך בזיהוי מדויק של  מקום  הפיצוץ ואת זה עושה אינסטלטור בפתח תקווה בעזרת מצלמה תרמית שפועלת על טכנולוגיית אינפרא אדום. ברגע שזוהתה נקודת השבר בצינור אזי יהיה צורך בשבירת קירות, בעקירת קרמיקות ואריחים כדי להגיע לצינור ולתקנו. במידה והתיקון הנדרש הינו מקומי אזי  כל הטיפול יהיה קצר. במידה וכל הצנרת רקובה אזי יהיה צורך בשיקום כל הקו. אין טעם לבצע תיקון מקומי בידיעה שבטווח זמן קצר יהיה עוד פיצוץ במקום סמוך. חבל על  הכסף ועל האנרגיות שיידרשו. תקלה אחרת היא סתימה וגם כאן ניתן לבדוק את הצינור באמצעות מצלמה מיוחדת לאיתור סדקים וחורים. במקרים מורכבים, יהיה צורך בהחלפת מקטעים או תיקון פנימי של  מקום החור. במידה ומוצאים שורשים או גופים זרים ניתן לשלוף אותם באמצעות מכשור מיוחד שמסופק על ידי אינסטלטור בפתח תקווה. ניתן גם לשטוף מערכות חיצוניות באמצעות ביוביות שמזרימות מים בלחץ גבוה שמסוגלות לחתוך שורשים ולדחוף אותם קדימה למערכת הולכת  השפכים  המרכזית.

תכנון והקמת מערכות אינסטלציה חדשות

אינסטלטור בפתח תקווה מבצע גם  התקנות של מערכות אינסטלציה מהיסוד בעת בניה או שיפוצים כלליים. התקנת  המערכות נעשית בתיאום עם  הקבלן  הבונה וכוללת מספר שלבים. הראשון, שמתחיל בעת עבודות  השלד או מיד לאחריהם ולפני החיפויים לרצפות והקירות. כאן יכניס אינסטלטור בפתח תקווה את  הצנרת על פי תכניות הבניה. את  אביזרי  הקצה דוגמת ברזים, טושים, ניאגרות וכדומה הוא יתקין בעת עבודות הגמר. בכל סוג של עבודה ייעשה שימוש בחומרים וחלקי חילוף תקניים ואיכותיים. מערכות מים אמורות לפעול בתנאי לחץ גבוהים ואמורות להחזיק מעמד שנים ארוכות ללא בלאי.

לקוחות ממליצים

יעקב מנס ציונה

צינור נשבר במטבח שלי. נועם אינסטלציה תיקנו את הבעיה במהירות ובמקצועיות. אני מאוכזב שלא קראתי להם מוקדם יותר!

יעקב

נס ציונה

שירה מיהוד

נועם אינסטלציה הוא המקום הכי טוב להתקשר כשצריך אינסטלטור. הם תמיד זמינים ומקצועיים.

שירה

יהוד

אבישי מפתח תקווה

נועם אינסטלציה הם האנשים שקוראים להם כשיש לכם בעיה בצנרת. עשו עבודה מצוינת בבית שלי, וגם עזרו לי למצוא את הפתרון הטוב ביותר למצב שלי.

אבישי

פתח תקווה

עמוס משוהם

אני מאוד ממליץ על נועם אינסטלציה לכל אחד שמחפש שירותי אינסטלציה איכותיים ומקצועיים.

עמוס

שוהם

משה מרמת גן

פיצוץ בצנרת בחדר האמבטיה שלי. הצוות של נועם אינסטלציה הגיע מיד ותיקן את הבעיה באופן מקצועי ומהיר.

משה

רמת גן

יהודה מראשון לציון

השירות שלהם הוא ללא תחרות, ואני יודע שאני יכול לסמוך עליהם תמיד.

יהודה

ראשון לציון

רחל מאשדוד

נועם אינסטלציה תמיד מתאימה לצרכים שלי ופותרת את הבעיות שלי מהר תודה!

רחל

אשדוד

שרה מרחובות

שירותי אינסטלציה אמינים ומהימנים, נועם אינסטלציה היא הדרך לפתור את הבעיה שלך. הצוות שלהם הוא מצוין ותמיד שם את הלקוח בראש ובראשונה.

שרה

רחובות

דוד משוהם

כבר שנים שאני משתמש בנועם אינסטלציה ותמיד הייתי מרוצה מהעבודה שלהם. האינסטלטורים שלהם מקצועיים ונאמנים, והמחירים שלהם הגיוניים.

דוד

שוהם

יוסף מתל אביב

נועם אינסטלציה היא פשוט השירות הטוב ביותר בעיר. הצוות המקצועי שלהם תיקן את הכיור הנוזל שלי בזמן מהיר. אני ממליץ בחום על השירותים שלהם.

יוסף

תל אביב

דני מאשדוד

נועם אינסטלציה הצילו אותי כשהשירותים שלי פשוט הוצפו. התגובה המהירה והשירות היעיל שלהם היו מרשימים באמת. תודה!

דני

אשדוד