אינסטלטור 24/7

אינסטלטור 24 שעות

פיצוץ צינור בבית עלול לקרות  בכל רגע וללא הודעה מוקדמת. בעת גילוי תקלה כזאת יש צורך להזעיק אינסטלטור במיידית לתיקון הבעיה. אי אפשר להשאיר את ברז המים  הראשי פתוח. במקרה כזה, כל מהלך החיים בבית משתבש. גם סתימה בצנרת הביוב מחייבת פתרון מהיר. מי ביוב שפורצים מהבור שבחצר, או מתחת לאסלה מדיפים ריח נורא. אי אפשר להשתמש באסלה, בברזים, בטושים וכדומה. אינסטלטור 24 שעות זמין לכל  קריאה כזאת ואחרות דחופות ויגיע במהירות האפשרית לתיקון כל תקלה. מעבר לשירותים דחופים אלו הוא מבצע עבודות מוזמנות ומסודרות ובמסגרתן מקים מערכות אינסטלציה במבנים בעת בניה ושיפוצים, משקם בורות וקווי ביוב חיצוניים ועוד. ברשות אינסטלטור 24 שעות יש תשתית המתאימה לשירותים דחופים או מסודרים. היא כוללת רכב שירות מתאים, ביוביות, וכלי עבודה שונים שנועדו לתיקונים, פתיחת סתימות וכדומה.

תיקון פיצוצי צנרת

תקלות אופייניות הן פיצוץ בצנרת פנימית, דליפת  מים מברזים, ניאגרות מקולקלות, סתימות במערכות ביוב בחצר או בקווי מים שמוליכים מי שפכים בתוך הבית, סדקים בצנרת פנימית, קווי מים סדוקים בגינות  ועוד. חלק מהתקלות הן בצנרת פנימית ואחרות גלויות לעין. דליפה פנימית יש לאתר באמצעות מצלמות תרמיות מיוחדות שפועלות על איתור נקודות חום באמצעות גלי אינפרא אדום. כאן, הזיהוי המדויק יביא לשבירת קירות ואריחים בדיוק במקום  המיועד. לאחר התיקון יתקין אינסטלטור 24 שעות קרמיקות חדשות, יטייח ויצבע. את זה הוא יעשה בשלבים. יש להמתין יום או יותר עד שהטיח יתייבש כליל ורק אז לצבוע. את הקרמיקות שנשברו מספק בעל הבית, ותמיד מומלץ שיהיו לו קרמיקות עודפות מהסדרה שהותקנה בקיר או על  הרצפה. 

פתיחת סתימות והקמת קווי אינסטלציה

פתיחת סתימות נעשית על ידי מכשירים מיוחדים שנועדו לכך. מדובר על תותחי ביוב, על סט מוטות עם ראש שחותך ומסלק שורשים, על ביוביות שונות ועוד. חלק מהמכשור הינו ידני והאחר חשמלי. מצלמות תרמיות מסוגלות גם לגלות סדקים בצנרת ביוב כזו שממנה דולפים מים אל  מתחת לקרקע. לעיתים, ניתן לתקן סדקים אלו בעזרת שיטה מיוחדת מבלי להזדקק להרמת מרצפות מיותרת. שירות אחר שנעשה על ידי אינסטלטור 24 שעות הוא של הקמת מערכות אינסטלציה מן היסוד. את המערכות בונים בעת הבניה או השיפוצים בשני שלבים. הראשון הוא לאחר סיום עבודות השלד או במהלכן. את  הצנרת מניחים לפני עבודות החיפוי והטיח ואת אביזרי הקצה בעת עבודות הגמר. נועם אינסטלטור מספק שירות מקצועי מעכשיו לעכשיו ובכל סוג של עבודה ייעשה שימוש בחומרים איכותיים ותקניים.

לקוחות ממליצים

יעקב מנס ציונה

צינור נשבר במטבח שלי. נועם אינסטלציה תיקנו את הבעיה במהירות ובמקצועיות. אני מאוכזב שלא קראתי להם מוקדם יותר!

יעקב

נס ציונה

שירה מיהוד

נועם אינסטלציה הוא המקום הכי טוב להתקשר כשצריך אינסטלטור. הם תמיד זמינים ומקצועיים.

שירה

יהוד

אבישי מפתח תקווה

נועם אינסטלציה הם האנשים שקוראים להם כשיש לכם בעיה בצנרת. עשו עבודה מצוינת בבית שלי, וגם עזרו לי למצוא את הפתרון הטוב ביותר למצב שלי.

אבישי

פתח תקווה

עמוס משוהם

אני מאוד ממליץ על נועם אינסטלציה לכל אחד שמחפש שירותי אינסטלציה איכותיים ומקצועיים.

עמוס

שוהם

משה מרמת גן

פיצוץ בצנרת בחדר האמבטיה שלי. הצוות של נועם אינסטלציה הגיע מיד ותיקן את הבעיה באופן מקצועי ומהיר.

משה

רמת גן

יהודה מראשון לציון

השירות שלהם הוא ללא תחרות, ואני יודע שאני יכול לסמוך עליהם תמיד.

יהודה

ראשון לציון

רחל מאשדוד

נועם אינסטלציה תמיד מתאימה לצרכים שלי ופותרת את הבעיות שלי מהר תודה!

רחל

אשדוד

שרה מרחובות

שירותי אינסטלציה אמינים ומהימנים, נועם אינסטלציה היא הדרך לפתור את הבעיה שלך. הצוות שלהם הוא מצוין ותמיד שם את הלקוח בראש ובראשונה.

שרה

רחובות

דוד משוהם

כבר שנים שאני משתמש בנועם אינסטלציה ותמיד הייתי מרוצה מהעבודה שלהם. האינסטלטורים שלהם מקצועיים ונאמנים, והמחירים שלהם הגיוניים.

דוד

שוהם

יוסף מתל אביב

נועם אינסטלציה היא פשוט השירות הטוב ביותר בעיר. הצוות המקצועי שלהם תיקן את הכיור הנוזל שלי בזמן מהיר. אני ממליץ בחום על השירותים שלהם.

יוסף

תל אביב

דני מאשדוד

נועם אינסטלציה הצילו אותי כשהשירותים שלי פשוט הוצפו. התגובה המהירה והשירות היעיל שלהם היו מרשימים באמת. תודה!

דני

אשדוד