אינסטלטור 24 שעות

פיצוץ צינור בבית עלול לקרות  בכל רגע וללא הודעה מוקדמת. בעת גילוי תקלה כזאת יש צורך להזעיק אינסטלטור במיידית לתיקון הבעיה. אי אפשר להשאיר את ברז המים  הראשי פתוח.אינסטלטור בתל אביב במקרה כזה, כל מהלך החיים בבית משתבש. גם סתימה בצנרת הביוב מחייבת פתרון מהיר. מי ביוב שפורצים מהבור שבחצר, או מתחת לאסלה מדיפים ריח נורא. אי אפשר להשתמש באסלה, בברזים, בטושים וכדומה. אינסטלטור 24 שעות זמין לכל  קריאה כזאת ואחרות דחופות ויגיע במהירות האפשרית לתיקון כל תקלה. מעבר לשירותים דחופים אלו הוא מבצע עבודות מוזמנות ומסודרות ובמסגרתן מקים מערכות אינסטלציה במבנים בעת בניה ושיפוצים, משקם בורות וקווי ביוב חיצוניים ועוד. ברשות אינסטלטור 24 שעות יש תשתית המתאימה לשירותים דחופים או מסודרים. היא כוללת רכב שירות מתאים, ביוביות, וכלי עבודה שונים שנועדו לתיקונים, פתיחת סתימות וכדומה.

תיקון פיצוצי צנרת

תקלות אופייניות הן פיצוץ בצנרת פנימית, דליפת  מים מברזים, ניאגרות מקולקלות, סתימות במערכות ביוב בחצר או בקווי מים שמוליכים מי שפכים בתוך הבית, סדקים בצנרת פנימית, קווי מים סדוקים בגינות  ועוד. חלק מהתקלות הן בצנרת פנימית ואחרות גלויות לעין. דליפה פנימית יש לאתר באמצעות מצלמות תרמיות מיוחדות שפועלות על איתור נקודות חום באמצעות גלי אינפרא אדום. כאן, הזיהוי המדויק יביא לשבירת קירות ואריחים בדיוק במקום  המיועד. לאחר התיקון יתקין אינסטלטור 24 שעות קרמיקות חדשות, יטייח ויצבע. את זה הוא יעשה בשלבים. יש להמתין יום או יותר עד שהטיח יתייבש כליל ורק אז לצבוע. את הקרמיקות שנשברו מספק בעל הבית, ותמיד מומלץ שיהיו לו קרמיקות עודפות מהסדרה שהותקנה בקיר או על  הרצפה. 

פתיחת סתימות והקמת קווי אינסטלציה

פתיחת סתימות נעשית על ידי מכשירים מיוחדים שנועדו לכך. מדובר על תותחי ביוב, על סט מוטות עם ראש שחותך ומסלק שורשים, על ביוביות שונות ועוד. חלק מהמכשור הינו ידני והאחר חשמלי. מצלמות תרמיות מסוגלות גם לגלות סדקים בצנרת ביוב כזו שממנה דולפים מים אל  מתחת לקרקע. לעיתים, ניתן לתקן סדקים אלו בעזרת שיטה מיוחדת מבלי להזדקק להרמת מרצפות מיותרת. שירות אחר שנעשה על ידי אינסטלטור 24 שעות הוא של הקמת מערכות אינסטלציה מן היסוד. את המערכות בונים בעת הבניה או השיפוצים בשני שלבים. הראשון הוא לאחר סיום עבודות השלד או במהלכן. את  הצנרת מניחים לפני עבודות החיפוי והטיח ואת אביזרי הקצה בעת עבודות הגמר. נועם אינסטלטור מספק שירות מקצועי מעכשיו לעכשיו ובכל סוג של עבודה ייעשה שימוש בחומרים איכותיים ותקניים.

צור קשר