אינסטלטור באשדוד

תקלות במערכות  האינסטלציה קורות כל הזמן. הסיבות לכך מגוונות. לעיתים, זה בלאי טבעי של צנרת, יש מקרים של חבלות, תאונות וכדומה. לפעמים הן נובעות מפגיעות שנעשות שלא במכוון בעת קידוחאינסטלטור בתל אביב בקירות וכיוצא בזה. באשדוד יש בתים ישנים מאוד בהם כל מערכות המים  הנמצאת מתחת לרצפות ובקירות הינן רקובות, והכול עניין של זמן עד שלחץ  המים יגרום לסדקים וחורים שמתרחבים. בעיות אחרות הן סתימות שנוצרות כתוצאה מחדירת שורשים לצנרת או מחדירת גופים זרים דרך האסלות. אינסטלטור שפועל באשדוד מטפל בבעיות אלו ומבצע שורה ארוכה ונוספת של טיפולים ותיקונים. השירות ניתן לאורך  מרבית שעות  היממה. במקרים דחופים, יגיע אינסטלטור באשדוד עם  ניידת השירות לאבחון התקלה ולטיפול בה.

איתור ותיקון נזילות

פיצוץ מים קורה, לרוב, בצנרת הנמצאת בקירות או מתחת לריצוף. יש צורך בזיהוי מדויק של  מקום  הפיצוץ ואת זה עושה אינסטלטור באשדוד בעזרת מצלמה תרמית שפועלת על טכנולוגיית אינפרא אדום. ברגע שזוהתה נקודת השבר בצינור אזי יהיה צורך בשבירת קירות, בעקירת קרמיקות ואריחים כדי להגיע לצינור ולתקנו. במידה והתיקון הנדרש הינו מקומי אזי  כל הטיפול יהיה קצר. במידה וכל הצנרת רקובה אזי יהיה צורך בשיקום כל הקו. אין טעם לבצע תיקון מקומי בידיעה שבטווח זמן קצר יהיה עוד פיצוץ במקום סמוך. חבל על  הכסף ועל האנרגיות שיידרשו. תקלה אחרת היא סתימה וגם כאן ניתן לבדוק את הצינור באמצעות מצלמה מיוחדת לאיתור סדקים וחורים. במקרים מורכבים, יהיה צורך בהחלפת מקטעים או תיקון פנימי של  מקום החור. במידה ומוצאים שורשים או גופים זרים ניתן לשלוף אותם באמצעות מכשור מיוחד שמסופק על ידי אינסטלטור באשדוד . ניתן גם לשטוף מערכות חיצוניות באמצעות ביוביות שמזרימות מים בלחץ גבוה שמסוגלות לחתוך שורשים ולדחוף אותם קדימה למערכת הולכת  השפכים  המרכזית.

הקמת מערכות אינסטלציה

אינסטלטור באשדוד  מבצע גם  התקנות של מערכות אינסטלציה מהיסוד בעת בניה או שיפוצים כלליים. התקנת  המערכות נעשית בתיאום עם  הקבלן  הבונה וכוללת מספר שלבים. הראשון, שמתחיל בעת עבודות  השלד או מיד לאחריהם ולפני החיפויים לרצפות והקירות. כאן יכניס אינסטלטור באשדוד את  הצנרת על פי תכניות הבניה. את  אביזרי  הקצה דוגמת ברזים, טושים, ניאגרות וכדומה הוא יתקין בעת עבודות הגמר. בכל סוג של עבודה ייעשה שימוש בחומרים וחלקי חילוף תקניים ואיכותיים. מערכות מים אמורות לפעול בתנאי לחץ גבוהים ואמורות להחזיק מעמד שנים ארוכות ללא בלאי.

צור קשר